Wedstrijden Seniors

  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    don 28/07/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    4 - 3
    KFC Malderen

  • zon 31/07/2022
    16:00:00
    Eendracht Buggenhout
    3 - 1
    SV Sint-Antelinks A
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 31/07/2022
    16:00:00
    Sportkring Aalst
    0 - 12
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    don 04/08/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    0 - 2
    Lippelo
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    don 04/08/2022
    20:00:00
    FC Boskant
    0 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël

    zon 07/08/2022
    15:00:00
    SV Sint-Antelinks A
    2 - 2
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 07/08/2022
    16:00:00
    Eendracht Buggenhout
    15 - 0
    Sportkring Aalst
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    don 11/08/2022
    19:00:00
    Eendracht Buggenhout
    1 - 2
    K.S.V. Bornem
  • Begeleiding: Kevin

    don 11/08/2022
    20:00:00
    VCE Mazenzele
    3 - 3
    Eendracht Buggenhout

  • zon 14/08/2022
    16:00:00
    Eendracht Buggenhout
    1 - 1
    SK Grembergen
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 14/08/2022
    16:00:00
    Eendr Elene-Grotenberge B
    1 - 4
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    din 16/08/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    2 - 3
    Sjoeters Opwijk
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    don 18/08/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    5 - 2
    VJ Baardegem

  • don 18/08/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    1 - 1
    Daknam
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zat 20/08/2022
    19:00:00
    VC Herzele-Ressegem A
    2 - 4
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    din 23/08/2022
    19:30:00
    KV Sint-Gillis
    4 - 0
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    don 25/08/2022
    19:30:00
    SPARTAK BUGGENHOUT
    9 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Gert
    Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 28/08/2022
    16:00:00
    Eendracht Buggenhout
    1 - 0
    Tenstar Melle
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zon 28/08/2022
    15:00:00
    Hardy Waasmunster
    3 - 0
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zat 03/09/2022
    20:00:00
    TK Meldert
    2 - 2
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    zat 03/09/2022
    15:00:00
    Rangers Opdorp
    10 - 2
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zat 03/09/2022
    19:30:00
    VKZ Hamme-Zogge
    1 - 0
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 09/09/2022
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    1 - 3
    SV Blauw Wit Temse
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zon 11/09/2022
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    2 - 0
    KOBOZ UNITED AALST
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 11/09/2022
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    3 - 1
    Oudegem
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zat 17/09/2022
    18:30:00
    KE Appelterre-Eichem
    1 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Stefan

    zat 17/09/2022
    15:30:00
    FCH St-Pauwels
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zat 17/09/2022
    17:00:00
    Rangers Opdorp
    1 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zon 25/09/2022
    15:00:00
    KVC Eend Nieuwerkerken
    1 - 2
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Gert
    Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 25/09/2022
    15:00:00
    KFC E Zele
    0 - 4
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    din 27/09/2022
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    4 - 4
    OB Lebbeke
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël

    zat 01/10/2022
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    3 - 0
    Schroevers Moorsel
  • Begeleiding: Kevin

    zat 01/10/2022
    15:00:00
    FC Baasrode
    1 - 0
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Gert
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 02/10/2022
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    4 - 0
    Meerdonk
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 07/10/2022
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    2 - 7
    P D Kruibeke
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zon 09/10/2022
    18:00:00
    Serskamp-Schellebelle
    1 - 5
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 09/10/2022
    15:00:00
    Rupelmonde
    2 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    zat 15/10/2022
    15:00:00
    Hardy Waasmunster
    1 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zat 15/10/2022
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    2 - 2
    OB Lebbeke
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zon 16/10/2022
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    0 - 1
    KVVE Massemen B
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 21/10/2022
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    0 - 3
    KVV WS Sombeke
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zat 22/10/2022
    19:30:00
    FC Baasrode
    6 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 23/10/2022
    15:00:00
    KFC Eksaarde
    0 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 28/10/2022
    19:30:00
    VKZ Hamme-Zogge
    0 - 0
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zat 29/10/2022
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    1 - 0
    KSK Klinge
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zon 30/10/2022
    14:30:00
    Eendracht Buggenhout
    0 - 1
    Vlierzele
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zon 06/11/2022
    14:30:00
    VKJ Neigem
    1 - 1
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 06/11/2022
    14:30:00
    KFC Moerbeke
    3 - 0
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 11/11/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    1 - 3
    VK.Robur
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zon 13/11/2022
    14:30:00
    Eendracht Buggenhout
    0 - 1
    SV Sint-Antelinks A
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 13/11/2022
    14:30:00
    Eendracht Buggenhout
    3 - 1
    KVK sv Melsele
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zat 19/11/2022
    19:30:00
    FC Juventus Schoonaarde
    3 - 3
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    zat 19/11/2022
    14:30:00
    Rupelmonde
    3 - 5
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Van Hautekerke
    Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 20/11/2022
    14:30:00
    HO Kalken
    2 - 2
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 25/11/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    VK Tielrode
  • Begeleiding: Joran
    Begeleiding: Michaël
    Begeleiding: Alain

    zat 26/11/2022
    16:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    VC Herzele-Ressegem A
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 02/12/2022
    19:00:00
    VJ Baardegem
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zat 03/12/2022
    19:30:00
    Overmere
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran

    zon 04/12/2022
    14:30:00
    RSC Ophasselt A
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 09/12/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    KFC Heikant Zele
  • Begeleiding: Joran

    zon 11/12/2022
    13:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    VCE Houtem A
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 11/12/2022
    14:30:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    VK.Robur
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 16/12/2022
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    Rangers Opdorp
  • Begeleiding: Joran

    zat 17/12/2022
    19:00:00
    KVVE Massemen B
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 18/12/2022
    14:30:00
    OB Lebbeke
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 08/01/2023
    14:30:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    SKL.Doorslaar
  • Begeleiding: Kevin

    zat 14/01/2023
    14:30:00
    SV Blauw Wit Temse
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran

    zon 15/01/2023
    13:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    FC Baasrode
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 15/01/2023
    14:30:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    KFC Eksaarde
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 20/01/2023
    19:30:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    FCH St-Pauwels
  • Begeleiding: Joran

    zon 22/01/2023
    14:30:00
    Schroevers Moorsel
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 22/01/2023
    14:30:00
    Meerdonk
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    zat 28/01/2023
    14:30:00
    OB Lebbeke
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran

    zon 29/01/2023
    13:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    KVC Eend Nieuwerkerken
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 29/01/2023
    14:30:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    KFC E Zele
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 03/02/2023
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    FC Baasrode
  • Begeleiding: Joran

    zon 05/02/2023
    15:00:00
    KOBOZ UNITED AALST
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 05/02/2023
    15:00:00
    Oudegem
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 10/02/2023
    20:00:00
    P D Kruibeke
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran

    zon 12/02/2023
    13:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    Serskamp-Schellebelle
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 12/02/2023
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    Rupelmonde
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 24/02/2023
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    Hardy Waasmunster
  • Begeleiding: Joran

    zon 26/02/2023
    13:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    FC Juventus Schoonaarde
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 26/02/2023
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    HO Kalken
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 03/03/2023
    20:00:00
    KVV WS Sombeke
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran

    zat 04/03/2023
    18:30:00
    VC Herzele-Ressegem A
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 05/03/2023
    15:00:00
    SKL.Doorslaar
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 10/03/2023
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    VKZ Hamme-Zogge
  • Begeleiding: Joran

    zon 12/03/2023
    13:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    RSC Ophasselt A
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 12/03/2023
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    Overmere
  • Begeleiding: Joran

    zon 19/03/2023
    13:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    KE Appelterre-Eichem
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 19/03/2023
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    Rangers Opdorp
  • Begeleiding: Joran

    zat 25/03/2023
    19:30:00
    VCE Houtem A
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    zat 25/03/2023
    15:00:00
    VK.Robur
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 26/03/2023
    15:00:00
    VK.Robur
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 31/03/2023
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    Rupelmonde
  • Begeleiding: Joran

    zon 02/04/2023
    13:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    TK Meldert
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 02/04/2023
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    VKZ Hamme-Zogge
  • Begeleiding: Kevin

    zat 15/04/2023
    15:00:00
    VK Tielrode
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran

    zon 16/04/2023
    15:00:00
    Vlierzele
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 16/04/2023
    15:00:00
    KSK Klinge
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 21/04/2023
    20:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    VJ Baardegem
  • Begeleiding: Joran

    zon 23/04/2023
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    VKJ Neigem
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 23/04/2023
    15:00:00
    Eendracht Buggenhout
    -
    KFC Moerbeke
  • Begeleiding: Kevin

    vrij 28/04/2023
    20:00:00
    KFC Heikant Zele
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Joran

    zon 30/04/2023
    15:00:00
    SV Sint-Antelinks A
    -
    Eendracht Buggenhout
  • Begeleiding: Guy
    Begeleiding: Jan

    zon 30/04/2023
    15:00:00
    KVK sv Melsele
    -
    Eendracht Buggenhout