Organisatie

Raad van Bestuur

Jean Pierre
Voorzitter 

Jean Pierre Van heste

jean-pierre@vanco-nv.be
Geert
Lid VZW 

Geert Hermans

anjelier@telenet.be
Kurt
Lid VZW 

Kurt Van Leemput

kurtvanleemput@skynet.be

Dagelijkse werking

Stijn
 

Stijn Bosteels

info@eendrachtbuggenhout.com
David
 

David Verhulst

verhulstconsults@gmail.com
Jan
 

Jan Du Bois

jandubo@gmail.com
Gert
 

Gert Saerens

gert@gettoweb.be

Werkgroep accomodatie

Bart
 

Bart Hamels

bart.hamels@telenet.be
Tim
 

Tim Verbeyst

timverbeyst1@hotmail.com
Jente
 

Jente Moeyersons

Moeyersons_jente@hotmail.com
Hans
 

Hans Kindermans

hans.kindermans@telenet.be
Daniel
Kuisen kleedkamers en kantine 

Daniel Vanhouche

daniel.vanhouche@telenet.be

Werkgroep Logistiek

Anja
Organisatie kledij 

Anja De Bondt

anja.de.bondt1@telenet.be
Geert
Organisatie drank 

Geert Hermans

anjelier@telenet.be
Vanessa
Organisatie kantine 

Vanessa Verhoeven

verhoevenvanessa@hotmail.com

Werkgroep Evenementen

Gert
 

Gert Saerens

gert@gettoweb.be

Jeugdverantwoordelijke

Jan
TVJO jeugd 

Jan Du Bois

jandubo@gmail.com
Gille
Jeugdorganisatie - oefenwedstrijden 

Gille Mannaerts

gille.mannaerts@gmail.com
Daniel
Administratief Verantwoordelijke Jeugdopleiding 

Daniel Soers

daniel@soers.net

Werkgroep Financieel

Veerle
 

Veerle Cooreman

info@klusdienstserco.be

Werkgroep Communicatie

Annick
 

Annick Bruggeman

annick.bruggeman@skynet.be
Milly
 

Milly Boeykens

Milly.Boeykens@skynet.be

Werkgroep Administratie

Veerle
 

Veerle Cooreman

info@klusdienstserco.be
Annick
 

Annick Bruggeman

annick.bruggeman@skynet.be

Werkgroep Sportief

Gert
Uittekenen Sportieve werking Seniors 

Gert Saerens

gert@gettoweb.be
Jan
TVJO: Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding. 

Jan Du Bois

jandubo@gmail.com
Geert
Samenstelling seniorteams. Wedstrijdorganisatie seniors. 

Geert Hermans

anjelier@telenet.be
Gille
Organisatie oefenwedstrijden en jeugdtornooien. 

Gille Mannaerts

gille.mannaerts@gmail.com
Daniel
Wedstrijdorganisatie jeugdwedstrijden. 

Daniel Soers

daniel@soers.net

Health & Performance

Shirley
Voedingsdeskundige 

Shirley Geenen

shirley@fitally.be
Xavier
Kinesist opvolging jeugd 

Xavier Brocorens

info@eendrachtbuggenhout.com
Van Hautekerke
Kinesist - opvolging seniors 

Van Hautekerke Daphne

daphne.van.hautekerke@telenet.be